Notice: Undefined variable: shopme_styles in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/header.tpl on line 53 Notice: Undefined variable: shopme_cookie in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/header.tpl on line 56
Notice: Undefined variable: shopme_top_promo_message in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/headers/header1.tpl on line 27

Notice: Undefined variable: text_welcome in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/headers/header1.tpl on line 49

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 

- Siparişim ne zaman elime ulaşır?

 

Üretim ve gönderim süreleri  ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Siparişinizdeki ürünün üretim süresini kendi sayfasından görebilirsiniz.

 

- Siparişimi Simya Reklam'dan alabilir miyim?

 

Hayır, tüm siparişler kargo ile belirttiğiniz adrese gönderilmektedir.

 

- Baskıda herhangi bir sorun olursa iade yapılabiliyor mu?

 

Simya Reklam tarafından oluşan sorunlarda iade yapılabilir, ödemeniz vergiler kesildikten sonra geri ödenir. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir. Tasarımı tamamen kontrol etmeden onaylamayınız.

 

- Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?

 

Gönderdiğiniz tasarımlar grafikerlerimiz tarafından çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilir ve gerekli ise düzeltmeler yapılır. Sistemde bulunan hazır tasarım şablonlar baskıya uygun hazırlandıkları için sorun çıkması minimum düzeydedir. Her durumu göz önünde bulundurarak aynı kontroller hazır şablonlar içinde yapılmaktadır.

 

- Hangi baskı tekniğini kullanıyorsunuz?

 

Simya Reklam , matbaa işinizin en kaliteli,  istenilen sürede ve uygun fiyata üretilmesi için, ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin hepsini kullanmaktadır.

 

- Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

 

Simya Reklam, sistemdeki hazır şablonların yanı sıra Özel tasarım hizmetide vermektedir. Özel tasarım ek olarak ücretlendirilmektedir. Kısa bir süreliğine baskı siparişi verdiğiniz işlerde Özel tasarım ücreti alınmayacaktır.

 

- Ödemem ne zaman tamamlanmış olur?

 

Ödemenizi internet üzerinden gerçekleştirdiyseniz ödemeniz anında gerçekleşir ve bankadan ödeme onayı bize ulaşır ulaşmaz sizinle mail üzerinden irtibata geçilip detaylar görüşülür.

Notice: Undefined variable: footer_modules in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 6
Simya Reklam Merkezi  online matbaa, online tasarım platformu 2005© Simya Bilişim ticari markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Mağazamızda bulunan tasarım ve tasarım içerikleri izinsiz kullanılamaz, taklit edilemez. İçeriklerden herhangi birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bildiriniz.  

            

Notice: Undefined variable: side_widgets in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 95 Notice: Undefined variable: live_search in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 102