Notice: Undefined variable: shopme_styles in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/header.tpl on line 53 Notice: Undefined variable: shopme_cookie in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/header.tpl on line 56
Notice: Undefined variable: shopme_top_promo_message in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/headers/header1.tpl on line 27

Notice: Undefined variable: text_welcome in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/headers/header1.tpl on line 49

Kartvizit Rehberi

Kartvizit iletişim kanallarınızı sağlıklı bir şekilde iletme ve ulaşılabilir olma durumuzu güçlendiren ürünlerdir. Seçtiğiniz özellikler ve Kartvizit tasarımı ise imajınızı, kurumsal kimliğinizi yansıtır. Kartvizit özellikleri belirlerken dikkat etmeniz gereken ayrıntılar hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Kartvizitin üretimini etkileyen faktörler.

  • Kartvizit Tasarım
  • Kağıt Modeli (Gramaj)
  • Kartvizit Ölçüsü (Std. 84mm x 54mm )
  • Baskı Tekniği (Express Dijital Baskı - Organize Matbaa)
  • Baskı Uygulamaları (Kesim, Lak, Kabartma, Selefon)
     

KARTVİZİT KAĞIT MODELLERİ
Kartvizit Kağıt çeşitliliği arasında bir kaç farklılık bulunmaktadır. Kağıt kalınlığı, hammadde kağıdın cinsini belirleyen özelliklerdir. Fabrikalarımızda bulunan stoklarda 250gram, 280gram, 350gram, 800Gram ve Plastik PCV olmak üzere 5 ayrı model bulunmaktadır.

KARTVİZİT BASKI TEKNİKLERİ
Express Dijital Baskı; acil kartvizit ihtiyaçlarınıza hızlı cevap veren üretim seçeneğidir. Sadece 250 gram selefonsuz amerikan bristol kağıda tekyön baskı yapılabilmektedir. Express Kartvizit baskı siparişleri aynı gün kargolanabilmektedir.
Organize Matbaa; seçeneği ise üretim, uygulama sırasına göre 4 ila 7 gün arasında değişmektedir. Seçilen her bir özellik kartvizitin üretim süresini etkilemektedir. Özetle: Baskı öncesi, tasarım, prova, Başlama: baskı tekniklerinin uygulanması, Baskı Sonrası uygulama ve özelliklerin eklenmesi ve teslimat sürecidir. Kartvizitin tek veya her iki yönüne isteğe bağlı olarak baskı yapılır.

BASKI UYGULAMALARI
Kartvizit Kesim:
kağıdın istenilen şekle göre biçimlendirilmesidir. Özel kesim talebi olacaksa ilgili tasarımda bıçak izi ile işaretlendirilmelidir. Bu işlemi grafik tasarımcı yapar.

Lak Uygulama: Lak kartvizit yüzeyinde uygulanan bölgeye parlaklık ve hafif doku hissi yaratan bir özelliktir. Lak uygulaması kartvizit tasarımında işaretlenerek ayrıca belirtilmelidir. Bu işlem grafik tasarımcı tarafından yapılmaktadır. Lak uygulama tekyöne veya her iki yönede uygulanabilen bir özelliktir.

Kabartma: Kabartma+Lak uygulanan alanda belirgin bir doku hissi uyandıran bir işlemdir. Kartvizitte tek yöne uygulanabilir.  Kabartma ve Lak birlikte uygulandığında farklı bir görünüm kazandırır.

Selefon: Kağıt yüzeyine farklı bir doku ve görümüm kazandıran naylonumsu bir maddedir. Parlak ve Mat görünüm seçenekleri mevcuttur. Kartvizitin her iki yönüne uygulanabilir.

Notice: Undefined variable: footer_modules in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 6
Simya Reklam Merkezi  online matbaa, online tasarım platformu 2005© Simya Bilişim ticari markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Mağazamızda bulunan tasarım ve tasarım içerikleri izinsiz kullanılamaz, taklit edilemez. İçeriklerden herhangi birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bildiriniz.  

            

Notice: Undefined variable: side_widgets in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 95 Notice: Undefined variable: live_search in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 102