Notice: Undefined variable: shopme_styles in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/header.tpl on line 53 Notice: Undefined variable: shopme_cookie in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/header.tpl on line 56
Notice: Undefined variable: shopme_top_promo_message in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/headers/header1.tpl on line 27

Notice: Undefined variable: text_welcome in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/headers/header1.tpl on line 49

Özel Tasarım Nasıl Yapılır?

Özel Tasarım Nasıl Yaptırılır?
Profesyonel tasarım servisimiz web üzerinden çevrimiçi hizmet sunmaktadır. Özel tasarım çalışması başlatmak için sırasıyla Tasarım Türü > Tasarımcı Seçimi > Tasarım Bilgi ve Dokümanları girilmelidir. Ödemenizi tamamladıktan sonra seçtiğiniz tasarımcıyla çevrimiçi çalışma imkânınız olacaktır. Sunulan çalışma örneklerine göre kararınızı vererek çalışmayı onaylayabilir veya yeni yorum ekleyerek çalışmanın düzeltilmesini isteyebilirsiniz.

Özel tasarım servisi nasıl çalışır?

1. Aşama | Üyelik

Özel tasarım servisinden yararlanmak için üyelik gereklidir. Bu sebeple bağlantıya tıkladığınızda sizde üye girişi talep edilir. simyareklam.com üyeliğiniz varsa oturum açarak 2. Aşamaya geçebilir, üyeliğiniz yok ise yeni müşteri kaydı oluşturmanız gereklidir.

2. Aşama | Çalışma Türü Seçimi

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra oturum açarak özel tasarım sayfasına erişim sağlayın. Karşılaşacağınız ekranda üye bilgileriniz ve tasarım çalışma türleri seçeneklerini göreceksiniz. Çalışmayı başlatmak için öncelikle yaptıracağınız Tasarım Çalışma Türünü seçmelisiniz. Çalışma türleri aynı zamanda fiyat bilgileriyle birlikte listelenir. Yaptıracağınız çalışmanın maliyet bilgisi bu bölümde yer almaktadır.

3. Aşama | Tasarımcı Seçimi

Tasarımcı seçim ekranı; çalışmak istediğiniz tasarımcıların listelendiği alandır. Seçtiğiniz çalışma türüne göre o konuda uzman tasarımcılar listelenir. Sistemimizde yer alan tasarımcılar uzmanlık alanlarına göre çalışma türlerine atanırlar. Çalışmak istediğiniz tasarımcıyı belirledikten sonra bir sonraki aşamaya geçilir.

4. Aşama | Tasarım Bilgileri

Tasarım çalışmanızın hızlı sonuçlandırılabilmesi için tasarım bilgileri oldukça önemlidir. Yaptırmak istediğiniz grafik tasarım çalışmasının içeriğini ve varsa resim bilgi dokümanlarının yüklenmesi gerekmektedir. Sırasıyla Tasarım Konusu, Tasarım içeriği, ve Tasarım dokümanlarını yükledikten sonra bilgileri kaydederek ödeme aşamasına geçebilirsiniz.

5. Aşama | Onay ve Ödeme

Bilgilerinizi girdikten sonra alacağınız hizmet için belirlenen tasarım ücretini kredi kartı veya Eft havale yöntemi ile tamamlayın. Ödeme sistemimiz PAYTR güvenli ödeme üzerinden sağlanmaktadır. Kredi Kartı, Havale, Eft, Mobil Ödeme, Puanla ödeme seçeneklerinin yanı sıra Bankanızın size sağladığı özel taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

6. Aşama | Tasarımcıyla Çalışma

Çalışmanızı başlattıktan sonra sağladığınız bilgiler tasarımcıya ulaşır. E-posta adresinize projenin başlatıldığına dair bilgi mesajı ulaşır. Tasarım çalışmanızın takibini “Devam Eden Çalışmalarım” bölümünden takip edebilirsiniz. Göz atmak istediğiniz çalışmanın detay bağlantısına tıklayarak çalışmanızın durumu hakkındaki gelişmeleri görebilirsiniz.

Tasarımcı verdiğiniz bilgilere göre demo/taslak çalışma hazırlayarak beğeninize sunar. Tasarımcı mesaj veya yorum dosya eklediğinde e-posta ile bildirim alacaksınız.

Hazırlanan tasarımı onaylayabilir veya değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Değişiklik talebinde bulunmak isterseniz “Mesaj Gönder” Bağlantısına tıklayarak tasarımcıya değişiklikleri bildirin. Göndermek istediğiniz resim veya farklı dokümanlar varsa dosya ekle bölümünden yükleyebilirsiniz.

Talep ettiğiniz değişiklikler tasarımcı tarafından tamamlandıktan sonra size yeni demo/taslak çalışma örneği gönderilir. Bu süreç siz çalışmayı onaylayana kadar devam eder.

Çalışmayı onaylamanız durumunda sistem size yaptırdığınız çalışmanın baskıya gidip gitmeyeceğini sorar. Çalışmayı baskıya göndermek isterseniz lütfen evet seçin. Böylelikle hazırlattığınız çalışma için “Baskı Talebi” oluşturulur. Baskı siparişi oluşturmak için “Baskı Talebi” sayfasından yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

7. Tasarımcıyı Puan ve Baskı Talebi

Onay sonrası hizmeti sunan tasarımcıyı puan vermeniz istenir. Verilen hizmetten ne kadar memnun kaldıysanız göre 1 ila 5 yıldız arasında puan seçimizi yapın.

Oluşturulan Baskı Talebi

Tasarım sonrası onay verdiğiniz çalışma için baskı talebi oluşturduysanız bu sayfadan baskı siparişi verebilirsiniz. Baskı siparişi oluşturmak istediğiniz tasarım listenizden seçimizi yaparak Baskı Siparişi düğmesine tıklayın.

Tasarım Çalışma Türüne göre Baskı seçenekleri belirlemek için ürüne tıklayın açılan ekrandan baskı seçeneklerini belirleyerek ürün baskı seçeneklerini oluşturun. Sonraki aşamada ödemenizi tamamlayarak siparişinizi verin.

 

Baskı Durumu Takibi

Müşteri panelinizden ilgili baskı siparişinizin durumunu öğrenmek için detay sayfasına tıklayın. Baskınızın durumu hakkında bilgiler bu sayfada yer almaktadır.

Faturalarınız

Aldığınız hizmete dair kesilen faturalar adresinize posta yolu ile gönderilir. Faturanızın durumunu bu bölümden takip edebilirsiniz.

Destek Talebi

Siparişiniz hakkında destek talebinde bulunmak için baskı durumu sayfasında ilgili ürünün Destek bağlantısına tıklayarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tasarımcı çalışma talebime yanıt vermedi ne yapmalıyım?

Tasarım taleplerini sistem yöneticileri tarafından takip edilir. 24 saat içerisinde yanıtlanmayan tasarım talepleriniz yöneticiler tarafından yanıtlanıp işlem başlatılır.

İlgili tasarımcı hakkında işlem başlatılarak nedenleri sorgulanır. Sonuçlar hakkında tarafınıza bilgi verilir.

Tasarımcının çalışmasını beğenmedim farklı bir tasarımcıyla çalışabilir miyim?

Seçtiğiniz tasarımcının hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde sistem yöneticileri talep ettiğiniz hizmete farklı bir tasarımcı atayabilir veya bizzat kurum içi tasarımcılar tarafından yapılacak görevlendirme ile almak istediğiniz hizmetin istediğiniz gibi olmasını sağlayarak memnuniyetiniz sağlanır.

Tasarım içeriğini sağlamak zorunlu mu?

Evet talep ettiğiniz tasarım çalışmasıyla ilgili yazı, resim ve diğer tüm dokümanlar tarafınızca sağlanmak zorunda. Tasarım içeriğinde kullanılacak resim ve diğer vektörler görsellerin telif hakları sorumluluğu tarafınıza aittir.

Tasarımcı verdiğiniz bilgileri görsel tasarıma dönüştürmekle görevlidir.

Başlattığım çalışmayı iptal edebilir miyim?

Başlatılan çalışma iptal edilemez ve para iadesi yapılmaz. Bu nedenle tasarım yaptıracağınız grafikçiyi dikkatle seçmenizi öneririz. Daha önce yaptığı çalışmalara bakarak tasarımcının yeteneklerini görebilirsiniz.

Çalışma esnasında istediğiniz gibi bir çalışma yapılamıyorsa üye panelinizden destek talebinde bulunabilirsiniz. simyareklam.com grafikçileri çalışmanızın istediğiniz gibi olması için çaba gösterecektir.

Baskı Siparişini İptal Edebilir miyim?

İşleme alınan baskı talepleri iptal edilemez, para iadesi yapılmaz. Kişiselleştirilmiş ve geri dönüşümü mümkün olmayan ürünler maalesef iptal edilemez.

Baskı Siparişimi İade Edebilir miyim?

Baskı siparişleri kişiselleştirilmiş ürünler olduğundan iade prosedürü belirli kurallara bağlıdır. Aldığınız ürün sipariş esnasında belirttiğiniz özelliklerle uyuşmaması (ebat, kâğıt kalitesi, kesim gibi özellikler) ürünü iade edebilirsiniz.

Simya Reklam ürününüzün yeniden siparişini sağlayarak istediğiniz gibi ürün almanızı sağlar.

Özel tasarım servisi hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Üye panelinizden soru sorabilir veya canlı desteğe bağlanarak sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

 

 

Notice: Undefined variable: footer_modules in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 6
Simya Reklam Merkezi  online matbaa, online tasarım platformu 2005© Simya Bilişim ticari markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Mağazamızda bulunan tasarım ve tasarım içerikleri izinsiz kullanılamaz, taklit edilemez. İçeriklerden herhangi birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bildiriniz.  

            

Notice: Undefined variable: side_widgets in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 95 Notice: Undefined variable: live_search in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 102