Notice: Undefined variable: shopme_styles in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/header.tpl on line 53 Notice: Undefined variable: shopme_cookie in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/header.tpl on line 56
Notice: Undefined variable: shopme_top_promo_message in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/headers/header1.tpl on line 27

Notice: Undefined variable: text_welcome in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/headers/header1.tpl on line 49

Çalışma Yükle Yardımı

Baskı için çalışma yükleme yardımı

Hazır tasarımlarınızı online matbaa sistemimize yüklemek için   “Çalışma Yükle” bağlantısına tıklayarak ilgili sayfaya ulaşın.

Üyelik gerektiren bir servis olduğundan öncelikle sizi üye giriş ekranına yönlendirecektir. KaliteBaski.com üyeliğiniz var ise oturum açarak işleme devam edebilirsiniz. Üye değilseniz 1 dakikanızı ayırarak üyeliğinizi tamamlayın.

Çalışma Türü Seçimi

Üye girişi yaptıktan sonra ”Çalışma Yükle” sayfasını açın. İlk ekranda müşteri bilgileriniz yer alacaktır. Müşteri bilgilerinizi teyit ettikten sonra yüklemek istediğiniz “Çalışma Türü”nü seçiniz.

Baskı Seçenekleri

Seçtiğiniz çalışma türüne göre “Baskı Seçenekleri” ekranı belirecektir. Bu bölümden yaptırmak istediğiniz baskının özelliklerini belirleyerek bir sonraki aşama olan “Çalışma Dosyası ve Bilgiler” etabına geçeceksiniz.

 

 

Çalışma Dosyası Yükleme

Çalışma adı ve dosya hakkında varsa notlarınızı ilgili alana yazdıktan sonra dosya yükle bölümünde *.cdr, eps, tif, pdf, psd, zip, rar, doc, docx, xls, jpg formatlarından çalışma dosyanızı yükleyin. Çalışma dosyasının yüklenmesi boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Çalışma dosyanızın yükleme oranını takip edin. Yükleme oranı %100 ulaştığında dosya boyut rakamı kaybolur. Dosyanız yüklendikten sonra ödeme etabına geçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

Yükleme Sonrası

Çalışma dosyanızı yükleyip siparişinizi tamamladığınızda ilgili ürünü “Baskı Durumu” sayfasından takip edebilirsiniz.  Ürününüz hakkında soru sormak için Destek bağlantısına tıklayın.  Baskı tamamlanıp kargoya verildiğinde takip bilgilerini yine aynı bölümden görebilirsiniz.

 

 

We Transfer ile dosya yükleme ( Resimli Anlatım )

WeTransfer ile Nasıl dosya gönderileceğini öğrenmek için buraya tıklayın

Mail ile dosya gönderme

Çalışma dosyanızı mail adresinizden göndermek için çalışma dosyanızın maksimum 24 mb olması gerekmektedir. (Mail sunucuları genellikle 24-25 mb üstü dosyaların gönderimini desteklemez) Gmail drive özelliği ile bu sınır daha da fazladır. Çalışma dosyanızı mail adresinize gönderdikten sonra (Çalışma yükle bölümünden sipariş oluşturmadıysanız) lütfen özelliklerini belirtin. ( Ebat, Adet, Kırım, Kesim, Lak, Kabartma, Gramaj) Gönderdiğiniz çalışmaya ilişkin size mail üzerinden fiyat bilgisi gönderilecektir. Onayladığınız takdirde üye hesabınız açılarak siparişinizi oluşturulur. Ödemenizi kredi kartı veya banka havalesi olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışma Yükleme Yardımı Almak için

Müşteri hizmetleri destek hattını arayarak ( 0224 252 51 50 ) veya Canlı destek bağlantısına tıklayarak operatörlerimizden yardım alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden destek talepleriniz için:: 0543 611 11 01 nolu telefonumuzu rehberinize Kalite Baskı olarak kaydedebilirsiniz. Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden bizimle bağlantı kurmak için : Facebook.com/KaliteBaski  Instagram.com/KaliteBaski  Twitter.com/KaliteBaski hesaplarımızdan bizi takip edebilir ve mesaj gönderebilirsiniz.

 

Notice: Undefined variable: footer_modules in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 6
Simya Reklam Merkezi  online matbaa, online tasarım platformu 2005© Simya Bilişim ticari markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Mağazamızda bulunan tasarım ve tasarım içerikleri izinsiz kullanılamaz, taklit edilemez. İçeriklerden herhangi birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bildiriniz.  

            

Notice: Undefined variable: side_widgets in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 95 Notice: Undefined variable: live_search in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/catalog/view/theme/shopme/template/common/footer.tpl on line 102