Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /var/www/vhosts/simyareklam.com/httpdocs/vqmod/vqmod.php on line 675
 Sıkça Sorulan Sorular
Paytr ile Güvenle, Taksitle Öde Hızlı Kargo* Profesyonel Tasarım

Sepetim    0 0,00 TL
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldiniz Giriş / Üye Ol.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 

- Siparişim ne zaman elime ulaşır?

 

Üretim ve gönderim süreleri  ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Siparişinizdeki ürünün üretim süresini kendi sayfasından görebilirsiniz.

 

- Siparişimi Simya Reklam'dan alabilir miyim?

 

Hayır, tüm siparişler kargo ile belirttiğiniz adrese gönderilmektedir.

 

- Baskıda herhangi bir sorun olursa iade yapılabiliyor mu?

 

Simya Reklam tarafından oluşan sorunlarda iade yapılabilir, ödemeniz vergiler kesildikten sonra geri ödenir. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir. Tasarımı tamamen kontrol etmeden onaylamayınız.

 

- Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?

 

Gönderdiğiniz tasarımlar grafikerlerimiz tarafından çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilir ve gerekli ise düzeltmeler yapılır. Sistemde bulunan hazır tasarım şablonlar baskıya uygun hazırlandıkları için sorun çıkması minimum düzeydedir. Her durumu göz önünde bulundurarak aynı kontroller hazır şablonlar içinde yapılmaktadır.

 

- Hangi baskı tekniğini kullanıyorsunuz?

 

Simya Reklam , matbaa işinizin en kaliteli,  istenilen sürede ve uygun fiyata üretilmesi için, ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin hepsini kullanmaktadır.

 

- Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

 

Simya Reklam, sistemdeki hazır şablonların yanı sıra Özel tasarım hizmetide vermektedir. Özel tasarım ek olarak ücretlendirilmektedir. Kısa bir süreliğine baskı siparişi verdiğiniz işlerde Özel tasarım ücreti alınmayacaktır.

 

- Ödemem ne zaman tamamlanmış olur?

 

Ödemenizi internet üzerinden gerçekleştirdiyseniz ödemeniz anında gerçekleşir ve bankadan ödeme onayı bize ulaşır ulaşmaz sizinle mail üzerinden irtibata geçilip detaylar görüşülür.

Simya Reklam Merkezi  online matbaa, online tasarım platformu 2005© Simya Bilişim ticari markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Mağazamızda bulunan tasarım ve tasarım içerikleri izinsiz kullanılamaz, taklit edilemez. İçeriklerden herhangi birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bildiriniz.  

            

text_heading

Konum Bilgilerimiz

Hacı İlyas Mah, Erikli Bahçe Sk. No 32/A, 16220 Osmangazi/Bursa

02242525150

Hafta içi Hergün: 09:00 - 19:00