Paytr ile Güvenle, Taksitle Öde Hızlı Kargo* Profesyonel Tasarım

Sepetim    0 0,00 TL
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldiniz Giriş / Üye Ol.

Hakkımızda

İşimiz işinizi kolaylaştırmak sloganıyla 2009 yılında kurulan Simya Reklam Merkezi , özen ve itina gerektiren matbaacılık, dijital baskı, lazer kesim ve reklam ürünlerinin sipariş edilmesine kolaylık sağlamak için tasarlandı. Simya Reklam Merkezi 'nde uzman grafikerlerle sunulan online tasarım hizmeti, Kendi çalışmanızı yapabilmeniz için online tasarım editörü, hazır çalışmaların yüklenip fiyat hesaplaması yapılabilen çalışma yükle sistemi ve ücretsiz sunulan hazır tasarım şablonları baskı ve reklam ürünü siparişlerinin tasarım / fiyat hesaplama / sipariş aşamalarının hızla sonuçlandırılması sağlanmaktadır.

Adımıza yakışır ürünler üreterek müşterilerimize ulaştırmada dikkat ve özen gösteren bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Tedarikçilerimizi titizlikle seçer ürünlerin kalite ve yeterliliğini araştırırız. Profesyonel reklamcı kadromuzla müşterilerimiz için en iyi fikir ve tasarımı sunmak için çalışırız.

Simya Reklam Merkezi  online matbaa, online tasarım platformu 2005© Simya Bilişim ticari markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Mağazamızda bulunan tasarım ve tasarım içerikleri izinsiz kullanılamaz, taklit edilemez. İçeriklerden herhangi birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bildiriniz.  

            

text_heading

Konum Bilgilerimiz

Hacı İlyas Mah, Erikli Bahçe Sk. No 32/A, 16220 Osmangazi/Bursa

02242525150

Hafta içi Hergün: 09:00 - 19:00